• Inne

  Konkurs Halloween z Pieszczochą – wyniki

  Z okazji tegorocznego Halloween odbył się konkurs związany z maskotką Furtecy – Pieszczochą. 31 października ogłosiliśmy wyniki, więc wiadomo już, którzy artyści otrzymają paczki ze słodkościami prosto z Finlandii. Wszystkie prace były naprawdę genialne. Oto nasi zwycięzcy.

 • Konwenty

  Futerkon 2022 – relacja z wydarzenia

  Imprezy masowe w Polsce dalej rozkwitają w najlepsze. Tym razem przyszła pora na Futerkon 2022. Zapraszamy do przeczytania relacji oraz zapoznania się ze zdjęciami i materiałem wideo. Co do zaoferowania miał kolejny konwent furry w kraju?

 • Konwenty

  Pyrkon 2022 – relacja z wydarzenia

  Pandemia COVID-19 nie oszczędziła wielu imprez masowych. Pyrkon – największy konwent fantastyczny w Polsce – nie był wyjątkiem, gdyż po edycji z 2019 roku musiał zniknąć z kalendarza na dwa lata. Zapraszamy do przeczytania opisu wydarzenia oraz zapoznania się ze zdjęciami. Jak największa impreza tego typu w kraju poradziła sobie po tak długiej przerwie?

 • Konwenty

  Furwalk Warszawa 2022 – relacja z wydarzenia

  Zapraszamy Was do przeczytania i obejrzenia relacji z już trzeciego fursuitwalku, który odbył się w tym roku – Furwalk Warszawa 2022. Przygotowaliśmy opis wydarzenia, zdjęcia, a także wideo z wywiadami. Co do zaoferowania miała stolica?

 • Inne

  Konkurs na fanarty Pieszczochy – wyniki

  Pierwszy konkurs związany z maskotką Furtecy – Pieszczochą – dobiegł końca i wiadomo już, które prace najbardziej spodobały się naszym użytkownikom. Wszystkie zgłoszenia okazały się naprawdę genialne, a na zwycięzców warto zwrócić szczególną uwagę. Oto oni.

 • Konwenty

  Relacja z konwentu Gdakon 2022

  Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia naszej relacji z jednego z największych konwentów furry w Polsce – Gdakonu! Przygotowaliśmy dla was opis atrakcji, masę zdjęć, nagrania i nie tylko. Co ciekawego wydarzyło się w tym roku?