Inne

Konkurs na fanarty Pieszczochy – wyniki

Pierwszy konkurs związany z maskotką Furtecy – Pieszczochą – dobiegł końca i wiadomo już, które prace najbardziej spodobały się naszym użytkownikom. Wszystkie zgłoszenia okazały się naprawdę genialne, a na zwycięzców warto zwrócić szczególną uwagę. Oto oni.


Wyniki konkursu na fanart Pieszczochy

W połowie marca 2022 roku ogłosiliśmy na Discordzie konkurs na fanarta z naszą maskotką. Uczestnicy mieli około 4 tygodnie na wykonanie prac dowolną techniką, które będą przedstawiać Pieszczochę.  Następnie użytkownicy serwera głosowali na to, co podoba im się najbardziej.

Zgłoszenia zaskoczyły wszystkich, ponieważ nasza społeczność po raz kolejny wykazała się ogromną kreatywnością. Wykonano nie tylko rysunki techniką cyfrową, ale również tradycyjne fanarty, gify czy dłuższą animację, na której Pieszczocha gra wybrany przez autora utwór.

Cieszymy się, że tak wiele osób chciało wziąć udział w naszym konkursie. Mamy nadzieję, że kolejne tego typu wydarzenia także będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Zachęcamy do śledzenia naszego Discorda, ponieważ tam pojawiają się wszystkie ogłoszenia związane z eventami.

Tak prezentują się zwycięskie prace:

I miejsce

Autor: Canned

www.furaffinity.net/user/6cans
www.deviantart.com/dragontrash

II miejsce

Autorka: Rybieradio

www.instagram.com/rybieradio
www.rybieradio.carrd.co

III miejsce

Autor: Mr Ican

www.deviantart.com/sonicpegasus
www.furaffinity.net/user/mrican

Krótkie przypomnienie: Pieszczocha to 27-letnia wilczyca, której pasją jest gra na perkusji i śpiewanie w zespole Furteca. Dziewczyna uwielbia spotykać się z innymi, więc korzysta z każdej okazji, by zobaczyć się z przyjaciółmi lub poznawać nowych znajomych. Poza tym lubi chodzić na koncerty, szczególnie te, podczas których słychać ciężkie brzmienia. Więcej o maskotce można przeczytać tutaj: klik.

Pieszczocha jako maskotka Furtecy symbolizuje bycie sobą, wyrażanie siebie w kreatywny sposób, jak również przyjaźń. Tymi samymi wartościami kierujemy się, prowadząc tę markę – chcemy mieć udział w tworzeniu przyjaznej społeczności, której członkowie będą w stanie wyrażać się w swobodny, akceptowalny dla innych sposób.

Zobacz również: Relacja z konwentu Gdakon 2022

Wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie, można obejrzeć w naszej galerii w folderze z fanartami – klik. Zachęcamy także do przejrzenia folderów konkretnych użytkowników, ponieważ regularnie publikujemy ich rysunki.