Inne

Konkurs Halloween z Pieszczochą – wyniki

Z okazji tegorocznego Halloween odbył się konkurs związany z maskotką Furtecy – Pieszczochą. 31 października ogłosiliśmy wyniki, więc wiadomo już, którzy artyści otrzymają paczki ze słodkościami prosto z Finlandii. Wszystkie prace były naprawdę genialne. Oto nasi zwycięzcy.

Wyniki konkursu jesienno-halloweenowego

1 października 2022 roku na naszym serwerze Discord ruszyła furtecowa wersja Inktoberu. Użytkownicy dostali 31 tematów, z których mogli wybrać jeden i narysować do niego wizerunek Pieszczochy, który weźmie udział w konkursie jesienno-halloweenowym.

Wszystkie prace były oceniane później przez jury, w skład którego wchodzili: Carrie Nox, Hedax, Kagancowa oraz Vitaj. Każdy z jurorów przyznawał punkty, które następnie sumowaliśmy i na ich podstawie wybraliśmy zwycięzców. Oceniano zarówno ogólny klimat pracy, jak i jej poprawność oraz zgodność z refką Pieszczochy. Wszystkim jurorom bardzo dziękujemy za pomoc i szczegółową opinię o każdym rysunku.

Zwycięzcy otrzymają personalizowane paczki ze słodyczami prosto z Finlandii. Poza czekoladami, cukierkami czy batonami, w przesyłkach znajdą się również drobne upominki związane z jesienią i Halloween.

Tak prezentują się zwycięskie prace:

I miejsce

Autor: R4siel 
Wybrany motyw: Pieszczocha w wersji czarownicy
Łączna liczba punktów: 102,5

Więcej rysunków R4siel znajdziecie tutaj:
www.deviantart.com/r4siel
www.instagram.com/szorstki_gremlin

II miejsce

Autor: Miszelin
Wybrany motyw: Pieszczocha odpoczywająca wśród kolorowych liści
Łączna liczba punktów: 82

Więcej rysunków Miszelin znajdziecie tutaj:
glownamiszelin.carrd.co

III miejsce

Autor: Alexis Kitsune
Wybrany motyw: Pieszczocha, która przygotowuje magiczny wywar
Łączna liczba punktów: 79,5

Więcej rysunków Alexis Kitsune znajdziecie tutaj:
www.furaffinity.net/user/alexiskitsune/

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Więcej rysunków związanych z Halloween znajdziecie na Instagramie Furtecy – www.instagram.com/furteca.official.

Zapraszamy na nasz serwer Discord, ponieważ tam ogłaszamy wszystkie konkursy i wydarzenia, w których można zgarnąć inne ciekawe nagrody – discord.gg/furteca.