Informacyjne

Furteca na YouTube

Z radością informujemy, że otwieramy kanał Furtecy na serwisie YouTube. Chcemy dotrzeć do jak największego grona polskich futerek, a publikowanie filmów i transmitowanie podcastów może być świetnym sposobem, by to osiągnąć. Mamy wiele planów i pomysłów na przeróżne nagrania. Oto nasz plan działania.


Co pojawi się na kanale?

Chcemy tworzyć treści związane z fandomem furry w Polsce, a więc na naszym kanale pojawią się zarówno filmy poradnikowe i informacyjne, w których zostaną wytłumaczone tajniki futrzanej społeczności, jak i podcasty, relacje z konwentów, wywiady czy coś luźniejszego. Pomysłów jest naprawdę dużo, a nasza ekipa już nie może się doczekać, by spotkać się z Wami podczas transmisji live. Mamy nadzieję, że chętnie weźmiecie udział w rozmowach na czacie oraz będziecie angażować się w rozwój kanału poprzez komentowanie, subskrypcje czy promowanie Furtecy wśród swoich znajomych.

W skład naszej youtubowej ekipy wchodzą:

    • Carrie Nox,
    • Antro,
    • Phoenix Martius.

Jeśli chcecie z nimi pogadać lub zaproponować pomysły na nowe filmy – wpadnijcie na nasz serwer na Discordzie: discord.gg/furteca.

Na kanale już pojawił się pierwszy filmik, który jest jednocześnie krótkim wprowadzeniem i zapowiedzią tego, co pojawi się w przyszłości. Zachęcamy do zostawienia opinii w komentarzach i zasubskrybowania razem z dzwoneczkiem.

Kolejne nagrania i podcasty pojawią się już wkrótce. Śledźcie nasze media społecznościowe, ponieważ będziemy tam informować o wszelkich planach i nowościach (pełen spis kont znajdziecie w zakładce „kontakt”).